Medinis šviesos stalas ir dvi kėdutės iš pušies masyvo lavinimui ir kūrybai

Nauja prekė

Šviesos staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Užburia tiek mažus, tiek didesnius.

Smulkiau

Yra

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,50 €.


109,00 €

Charakteristikos

Aukštis 450
Plotis 480
Ilgis 630
Svoris 9

Apie prekę

Šviečia nuo 16 iki 20 skirtingų spalvų, galima nustatyti, kad šviesos keistųsi automatiškai. Šviesos lemputės atsparios vandeniui + stalas užsandarintas, kad naudojantis nei smėlio, nei vandens į vidų nepatektų. Išjungus šviesą tampa įprastu vaiko staliuku. Natūralaus medžio stalas ir kėdutės padengti vandens pagrindo laku, kad apsaugoti nuo aplinkos poveikio (vandens, drėgmės, saulės). Lakas skirtas vaikiškų žaislų dažymui. Storas ir tvirtas 4 mm organinis stiklas. Gaminant galvota apie vaikų saugumą!

Šviesos staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Šviesa padeda pritraukti vaiko dėmesį ir jį išlaikyti. Šviesa atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybinę galią. Vaikai panyra į mistinį fantazijos pasaulį, atranda savo kūrybiškumą ir išmoksta sutelkti dėmesį. Ant šviečiančio stalo vaikai dėlioja spalvotus stikliukus, akmenukus, karpinius, raideles ir skaičiukus, žiedlapius, medžių šakeles (galima pamatyti jų sandarą), įpylus smėlio, pirštu ar teptuku vaikai piešia įvairias figūras ir stebi, kaip pro smėlį skverbiasi šviesa. Galima piešti ir dažais arba stiklo dažais vitražus ir stebėti kaip šviesa suteikia spalvai naują grožį ir gyvybę. Ant juodo kieto popieriaus ar kartono padarius skylutes galima stebėti kaip pro jas skverbiasi šviesa ir žaisti naktį. Galima užšaldyti lede vaiko žaisliukus arba gamtos gėrybes (lapai, gilės, šakelės) ir stebėti su vaiku kaip tirpsta ledas išlaisvindamas užšaldytą turtą, o šviesa per jį skverbiasi. Šviečia įvairiomis spalvomis (puiki proga pasimokyti spalvų).

TIKRAI UŽBURIA TIEK MAŽUS, TIEK DIDELIUS šypsena

Stalo ir kėdučių medžiaga: pušies masyvas.
Stalo apačia ir kėdutės sėdimoji dalis (sėdynė): plaušų plokštė, plėvelė.
Stalo viršus: organinis stiklas.

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Medinis šviesos stalas ir dvi kėdutės iš pušies masyvo lavinimui ir kūrybai

Medinis šviesos stalas ir dvi kėdutės iš pušies masyvo lavinimui ir kūrybai

Šviesos staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Užburia tiek mažus, tiek didesnius.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: