Staigmenų krepšys

Nauja prekė

Nertas krepšys su anga rankai įdėti. Į rinkinio kompletą įeina ir priedai skirti vaiko pasaulio pažinimo skatinimui.

Smulkiau

Yra

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,25 €.


20,00 €

Charakteristikos

Aukštis 100
Plotis 150
Ilgis 230

Apie prekę

Staigmenų krepšys - rankų darbo krepšys su priedais, kuris skirtas kūdikio ankstyvojo pažinimo skatinimui. Komplektą sudaro krepšys su dangčiu bei devyni supančio pasaulio pažinimui skirti objektai (veltinio kamuoliukas - saulė, kriauklė, veltinio pelėda su grikių užpildu, medinis kamuoliukas, pirmoji Jūsų vaikučio vardo raidė (užsisakant būtina įrašyti pageidaujamą raidę), medinė eglutė, smuikas, konkorėžis ir briedis). Šis staigmenų krepšys puikus pagalbininkas lavinti vaiko vaizduotę, jo manipuliacinius įgudžius bei smulkiąją motoriką. Vaikas, dėdamas ranką į krepšį, nežino ką iš jo ištrauks, o tai skatina jo vaizduotę, galvoti/įsivaizduoti. Dar neišėmus daikto iš krepšio, bet jausdamas formą, svorį, konsistenciją vaikas gali bandyti atspėti kas ten yra (analizuoja, suaktyvėja pojūčiai, mąsto). Veltinio kamuoliuką prieš bendrą žaidimą galima pašildyti orkaitėje. Tada Mažylis galės ne tik pajusti jog saulė nėra kieta kaip mūsų žemė, bet ir suteikia šilumos.
Turinį galima naudoti ir platesniam temos aptarimui, o augant vaikui keisti pagal poreikį (pvz.: besimokant skaičiuoti į vidų sudėti skaičius, mokantis rašyti/skaityti - raides). Idealus vakaro žaidimas visai šeimai - atspėk kas?!
Vaikams patinka abra-kadabra, paslaptingos staigmenos!
Sudėtis:
Krepšys - 100% poliesteris, kaspinas - 100 % medvilnė.
Priedai - 100% natūralios kilmės.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Staigmenų krepšys

Staigmenų krepšys

Nertas krepšys su anga rankai įdėti. Į rinkinio kompletą įeina ir priedai skirti vaiko pasaulio pažinimo skatinimui.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: